English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حبیبی از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط

دلگرمی مجموعه بهداشت و درمان با همراهی مسوولان شهرستان

در راستای قدردانی از زحمات دکتر رضا قربانی و همکاران بهداشت و درمان؛ امام جمعه ، معاون فرماندار، فرمانده ناحیه سپاه  و سایر مسئولین مورخه 3 فروردین 99 با ایشان دیدار و از ایستگاههای سلامت بازدید کردند.

حجت السلام و المسلمین محمد رضا جباری  امام جمعه شهرستان شوط در دیدار با دکتر قربانی با تقدیر از خدمات مجموعه سلامت شوط در مهار بیماری کرونا، گفت: همه مسوولان و مردم زحمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان را در این شرایط دشوار جامعه درک می کنند.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در ارایه خدمات سلامت در جامعه، ادامه داد:  در عرصه اقدامات میدانی ما به عنوان یک سرباز پای کار ایستاده ایم و در هر موضوعی که سلامت مردم را به خطر می اندازد، مجموعه حوزه علمیه و روحانیون ، بسیج ، سپاه و همه با مجموعه سلامت همکاری می کنند.

امام جمعه شهرستان  بیان کرد: پزشکان و پرستاران، در صف نخست عرصه نبرد با این بیماری قرار دارند و از آغاز فرآیند بیماری تا پایان آن تلاش بسیاری دارند، این مسیر مانند رشادت و فداکاری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است که پیروزمندانه عمل کردند.

دکتر قربانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط  نیز در این نشست، حضور و همراهی تمامی مسوولان و مدیران شهرستان را باعث دلگرمی و قوت قلب مجموعه بهداشت و درمان دانست و گفت: برای شکست کرونا ، نیازمند همدلی و یکپارچگی تمامی مسوولان، مدیران و مردم هستیم.

در ادامه؛ مسئولین از روند کاری و نواقصات مربوط در ایستگاه سلامت مرگنلر، سراهی شوط، آتشنشانی و فوریتهای پزشکی بازدید کردند.

 

 

 


 


١٠:١٧ - 1399/01/04    /    شماره : ٢٩٩٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج