English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حبیبی از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر داخلی بیمارستان شهداء شوط

 مراسمی 17 مرداد 98 با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط، معاون بهداشتی شبکه، امام جماعت بیمارستان، مسئول حراست شبکه ، مسئولین و همکاران بخش‌ها و واحد‌های بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان در سالن اجتماعات شبکه  تشکیل شد و از زحمات سولماز عظیم پور در طول دوران خدمت و انجام امورات مدیر داخلی بیمارستان شهداء تقدیر بعمل آمد، و سالار علیزاده به عنوان مدیر داخلی بیمارستان معرفی گردید.

 مراسم با تلات قران و اجرای سرود ملی آغاز گردید سپس دکتر قربانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط در این مراسم از زحمات عظیم پور در طول دوران خدمت تشکر نمود و به خاطر حس تعهد و مسئولیت پذیری و وجدان کاری از وی قدردانی کرد و گفت: تغییرات و جابه جایی گا‌ها برای ارتقاء و بهبود وضعیت و یا به دلایلی همچون خستگی ممکن است انجام بپذیرد.همکار بیمارستان عظیم پور، در این مدت به عنوان همکار نمونه با مدیر شبکه همکاری داشته و امورات و فعالیت‌ها را با تمام توان انجام داده است.

دکتر رضا قربانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک به سالار علیزاده و آرزوی موفقیت در امورات محوله و ذکر سوابق خدمتی درخشان موفقیت های روز افزون برایشان آرزو نمود.

در پایان ابلاغ سالار علیزاده به صورت لوحی به عنوان مدیر داخلی بیمارستان به وی تقدیم شد.

و علیزاده از اعتماد سرپرست شبکه بهداشت و درمان در واگذاری مسئولیت مدیریت داخلی بیمارستان به ایشان قدردانی کرد و همکاری، پشتیبانی مسئولین شبکه و مسئولین استانی را خواستارشده و مشورت و استفاده از تجارب دیگران و همدلی و ایجاد انگیزه کاری را از برنامه های خود اعلام نمود.

گفتنی است پدر بزرگوار سالار علیزاده که از بهورزان بازنشسته عرصه سلامت بودند در مراسم معارفه فرزندش حضور داشته و سالار علیزاده به عنوان مدیر داخلی بیمارستان ضمن بوسه بر دستان زحمتکش پدر، در مقابلش چندین بار کرنش و تعظیم نمود.

 

 

 

 

 

 


 


 

 


١٠:٢٣ - 1398/05/19    /    شماره : ٢٥٨٦٦    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج